![Με επιτυχία έκοψε την πίτα του ο Εξωραϊστικός & Πολιτιστικός Σύλλογος Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ Με επιτυχία έκοψε την πίτα του ο Εξωραϊστικός & Πολιτιστικός Σύλλογος Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ](https://athmonionvima.gr/wp-content/uploads/2020/01/15b.jpg)
Με επιτυχία έκοψε την πίτα του ο Εξωραϊστικός & Πολιτιστικός Σύλλογος Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ
![Μαρούσι: Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου με τον Εξωραϊστικό – Εκπολιτιστικό Σύλλογο Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» - Edisorama.gr Μαρούσι: Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου με τον Εξωραϊστικό – Εκπολιτιστικό Σύλλογο Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» - Edisorama.gr](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2023/04/marousij8-300x147.jpg)
Μαρούσι: Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου με τον Εξωραϊστικό – Εκπολιτιστικό Σύλλογο Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» - Edisorama.gr
![Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2020/01/130120_eks_sil_psalid_3.jpg)
Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου
![Μόνο αλήθειες για τον Καρκίνο του Μαστού" - Ομιλία εκ μέρους του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου "ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ" - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ Μόνο αλήθειες για τον Καρκίνο του Μαστού" - Ομιλία εκ μέρους του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου "ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ" - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ](https://athmonionvima.gr/wp-content/uploads/2019/11/%CE%A0%CF%81%CF%8C%CF%83%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B7_%CE%9F%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1-%CE%99%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%8D_1.12.2019-1024x576.jpg)
Μόνο αλήθειες για τον Καρκίνο του Μαστού" - Ομιλία εκ μέρους του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου "ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ" - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ
![Πραγματοποιήθηκε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24 Πραγματοποιήθηκε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2022/12/HABS9357_1600x1067.jpg)
Πραγματοποιήθηκε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24
![Στη μουσική βραδιά του Εξωραϊστικού Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» ο Θ. Αμπατζόγλου - Ενυπόγραφα Στη μουσική βραδιά του Εξωραϊστικού Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» ο Θ. Αμπατζόγλου - Ενυπόγραφα](https://enypografa.gr/wp-content/uploads/2022/10/ampatzoglou-new.jpg)
Στη μουσική βραδιά του Εξωραϊστικού Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» ο Θ. Αμπατζόγλου - Ενυπόγραφα
![Πρόσκληση του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου για συλλογή ειδών πρώτης ανάγκης τη Δευτέρα 9/8 - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ Πρόσκληση του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου για συλλογή ειδών πρώτης ανάγκης τη Δευτέρα 9/8 - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ](https://athmonionvima.gr/wp-content/uploads/2021/08/%CF%83%CF%85%CE%B3%CE%BA%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CF%89%CE%BD-1%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%B7%CF%82-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%B1%CE%B7.jpg)
Πρόσκληση του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου για συλλογή ειδών πρώτης ανάγκης τη Δευτέρα 9/8 - ΑΘΜΟΝΙΟΝ ΒΗΜΑ
![Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου με τον Εξωραϊστικό – Εκπολιτιστικό Σύλλογο Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24 Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου με τον Εξωραϊστικό – Εκπολιτιστικό Σύλλογο Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230330_113828-1024x576.jpg)
Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου με τον Εξωραϊστικό – Εκπολιτιστικό Σύλλογο Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24
![Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2020/01/130120_eks_sil_psalid_1.jpg)
Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου
![Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2020/01/130120_eks_sil_psalid_9.jpg)
Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου
![Πραγματοποιήθηκε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24 Πραγματοποιήθηκε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2022/12/HABS9328_1600x1067-1024x683-1.jpg)
Πραγματοποιήθηκε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Συλλόγου Ψαλιδίου «Η Ζωοδόχος Πηγή» – Μαρούσι24
![Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2020/01/130120_eks_sil_psalid_2.jpg)
Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου
![Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου Στην κοπή πίτας του Εξωραϊστικού & Πολιτιστικού Συλλόγου Ψαλιδίου Αμαρουσίου «Ζωοδόχος Πηγή» ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2020/01/130120_eks_sil_psalid_5.jpg)