IslandofMan Academy - Ό, τι θέλεις το μπορείς, ό, τι μπορείς απλά κάνε το. Αν σου φαίνεται δύσκολο, αξίζει, αν σου φαίνεται αδύνατο, γίνεται. (σελ.148, Η επιτυχία κρυβόταν στο κομοδίνο μου) #EpityxiaKryvotan #
IslandofMan Academy - “Η μεγαλύτερη επιτυχία είναι η ευτυχία. Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι η αγάπη. Αγάπησε όσο είσαι ακόμα ζωντανός, γιατί μόνο όταν αγαπάς είσαι ζωντανός. Αγάπα και δείχνε το.” Νικόλας Σμυρνάκης
Nicolas Smyrnakis on LinkedIn: #islandofman #nicolasmyrnakis #epityxiakrivotan #dowhatyoulove | 17 comments
![«Η επιτυχία κρυβόταν στον κομοδίνο μου» τη Δευτέρα στον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Χανίων - ΝΕΑ Τηλεόραση Κρήτης «Η επιτυχία κρυβόταν στον κομοδίνο μου» τη Δευτέρα στον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Χανίων - ΝΕΑ Τηλεόραση Κρήτης](https://www.neatv.gr/wp-content/uploads/2016/05/0000.jpg)
«Η επιτυχία κρυβόταν στον κομοδίνο μου» τη Δευτέρα στον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Χανίων - ΝΕΑ Τηλεόραση Κρήτης
IslandofMan Academy - Η ζωή είναι ένα παιχνίδι. Άλλοτε κερδίζεις κι άλλοτε χάνεις. Αν καταλάβεις πως, ακόμα κι όταν χάνεις, κερδίζεις, βγαίνεις μόνο κερδισμένος. Σελ. 70 'Η επιτυχία κρυβόταν στο κομοδίνο μου' #
![Η δύναμη της ιστορίας στο μυαλό. 10 μαθήματα προσωπικής ανάπτυξης από το βιβλίο "Η επιτυχία κρυβόταν στο κομοδίνο μου". Η δύναμη της ιστορίας στο μυαλό. 10 μαθήματα προσωπικής ανάπτυξης από το βιβλίο "Η επιτυχία κρυβόταν στο κομοδίνο μου".](https://www.islandofman.gr/wp-content/uploads/2016/11/9d6fcc33-a198-4c89-af8c-44a5df4f404d.jpg)